O společnosti

KASTO Tábor, s.r.o. - stavební stroje

Jsme tu pro Vás a zejména díky Vám již 30 let na trhu.

Vznik společnosti KASTO Tábor, s.r.o., je datován rokem 1992. Firma navázala své podnikatelské aktivity na dlouholeté zkušenosti vlastních zaměstnanců a techniků v servisu stavebních strojů značek CASE, POCLAIN a CASE-POCLAIN. Od roku 1992 působíme jako smluvní partner výhradního zastoupení v oblasti prodeje, servisu a dodávek ND stavebních strojů CASE v České republice.

V dubnu 2022 jsme oslavili 30. výročí založení společnosti KASTO Tábor, s.r.o.

Hlavní činností společnosti KASTO Tábor, s.r.o., je prodej nových i použitých stavebních strojů CASE a záruční i pozáruční servis stavebních strojů CASE. Mimo značky CASE Construction servisujeme také stroje NEW HOLLAND, OaK, KOBELCO, FIAT-KOBELCO, MF/TEREX, HYUNDAI, PAUS, CASAGRANDE, PTC. Dodáváme náhradní díly pro uvedené značky a také náhradní díly pro kolové kloubové nakladače PAUS na území celé ČR pro stavební sektor a v rámci AGRO programu i do oblasti zemědělství. Jako novinku našeho sortimentu od října 2010 prodáváme přívěsné vozíky pro přepravu minirypadel, stavební techniky, lodí a automobilů od renomovaného anglického výrobce - společnosti INDESPENSION a hliníkové nájezdové rampy CLM.

Dodáváme nové i použité stavební a zemní stroje CASE Construction - rypadlonakladače (traktorbagry), pásová rypadla, minirypadla, kolová rypadla, kolové nakladače, smykem řízené nakladače (bobky), teleskopické manipulátory, speciální stroje, příslušenství pro komunální techniku a stavební stroje: rychloupínače, lopaty, drapáky, zametače, pracovní koše, skalní frézy ERKAT, demoliční techniku FINE - bourací kladiva, demoliční a vydrcovací kleště, hydraulická vibroberanidla PTC a vrtačky pilotů pro speciální zakládání staveb a maloprofilové vrtačky pro mikropiloty, kotvy a tryskové injektáže značky CASAGRANDE .

Nedílnou součástí naší činnosti je i půjčovna stavebních strojů, technické poradenství týkající se uvedené stavební techniky, zajišťování proškolení obsluhy stavebních strojů, financování a pojištění strojů vč. komplexních servisních služeb.